Choinkowy Kalendarz Adwentowy - Twoje Dziecko odlicza dni do Świąt!

Dzisiaj premiera naszego nowego produktu. Po raz pierwszy w historii naszej marki stworzyliśmy dekorację świąteczną, która posłuży Waszym Maluchom na lata. Teraz co roku będziecie wyciągać drewnianą choinkę – półkę, na której postawicie drobne upominki zapakowane w ozdobny papier.

                   
 

Co wchodzi w skład zestawu:

1. Drewniana choinka z gwiazdką i ze stojakiem oraz z imieniem Twojego Dziecka. Pełny napis brzmi „<imię> odlicza dni do Świąt”.
2. Cyferki do przyklejenia na prezenty.

Twoje zadanie:

Choinkę zamów w naszym sklepie KUP TUTAJ odpowiednio wcześnie. Jeśli chcesz, żeby dotarła na 1 grudnia, dobrze będzie, jeśli zamówienie złożysz do 23 listopada. Przygotuj 24 upominki/zadania. Jak Twoje Dziecko uśnie czy pójdzie na spacer zapakuj wszystko w świąteczny papier (może został Ci z zeszłego roku?), przyklej cyferki i postaw na Choinkowym Kalendarzu Adwentowym. Piękne wspomnienia z dzieciństwa zostają z nami na zawsze. Wiedz, że właśnie tworzysz jedno z nich.

Lista upominków/zadań:

1. Fajny długopis i ozdobna kartka, za pomocą których napiszecie list do Mikołaja i ozdobicie naklejkami. Nie martw się jeśli Twoje dziecko nie umie pisać, a nawet rysować, Mikołaj ma tę moc – jest w stanie odczytać każdego bazgrołka.
2. Kolorowe słodycze – kto z nas nie lub od czasu do czasu zaszaleć ze słodkościami?


3. Magnesy świąteczne, które sprawią, że w domu zapanuje świąteczny nastrój. Lovelyparty są w tym najlepsi! Zadaniem Twojego Dziecka będzie powieszenie ich na lodówce czy tablicowej ścianie.


4. Naklejki i tatuaże. Te wypukłe, świecące, duże, małe, im więcej tym lepiej!


5. Szalone mini zabawki w stylu: dinozaura, który wykluje się z jajka po włożeniu do wody, magiczna guma, drobiazgi zapakowane do plastikowych kulek…Sklepy przepełnione są tego typu „potrzebnymi” produktami, które doceniają nasze dzieci, a Ty dzięki nim zyskasz już kilka prezentów do kalendarza.
6. Foremki do ciasteczek (możesz spakować te które już macie). Wykorzystacie je we wspólnym rodzinnym pieczeniu i domowym konkursie na najpiękniejszego pierniczka.


7. Ozdoby, które razem powiesicie na choince, włącz koniecznie przy tym Last Christmas.
8. Spinki, opaski z reniferami, choinkowe okulary i zadanie polegające na wykonaniu świątecznej fryzury sobie, mamie, tacie.
9. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia!

Co wyróżnia nasz Choinkowy Kalendarz Adwentowy?

– Kupujesz go tylko raz a korzystasz z niego każdego roku. Choinka wykonana jest z trwałych materiałów i zawiera napis, który będzie aktualny zawsze, Jula już co roku będzie odliczać dni do Świąt.

– Jest personalizowany. Widnieje na nim imię Twojego Dziecka, a wszyscy wiemy, że dekoracje z imieniem mają w sobie magię (lampka Lulijka jest tego najlepszym dowodem)

– Ma fajne wymiary. Spokojnie zmieścisz na niej 24 prezenty i idealnie będzie prezentować się na Waszych świątecznych zdjęciach, które wyślesz do rodziny czy wrzucisz na insta! Warto się pochwalić. Znalazłaś w końcu oryginalny kalendarz adwentowy.

– To Ty jesteś twórcą tego kalendarza, my dajemy Ci bazę, ale To przecież twoje dzieło!

Nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć:

2 Comments
  1. Kolejny super produkt! Zamawiamy oczywiście <3 ponieważ Wasze produkty (każdy jeden z osobna) można określić jednym słowem : MAJSTERSZTYK !!! Jesteście niesamowici !!!

Leave a reply