O nas

Co czyni nas wyjątkowymi?

Pamiętasz jak po raz pierwszy zobaczyliście małą kropeczkę na zdjęciu USG i usłyszeliście bicie serca Waszego Maleństwa?

Masz przed oczami moment, w którym wypowiedzieliście słowa: ,,Witaj na Świecie Córeczko!”, ,,Nareszcie się widzimy Synku”?

Przypominasz sobie Waszą pierwszą wspólną fotografię? Wy w nowej, najważniejszej roli trzymający na rękach maleńkiego Człowieczka, dzięki któremu macie już wszystko?

To właśnie te chwile czynią Twoje życie piękniejszym.

Spraw, by nie pozostały jedynie w Waszych sercach i pamięci, ale aby po brzegi wypełniały Wasz przytulny domek.

Nasze produkty stworzyliśmy z myślą o Was.

Zachowajcie z nami najcudowniejsze wspomnienia Waszego życia.

Od 2016 roku jesteśmy producentem dekoracji do nowoczesnych wnętrz.  Naszym największym hitem okazał się zestaw ramek – Brzuchatka i Bocian. Z upływem czasu wprowadziliśmy na rynek ramkę Miłość i Rodzinkę, które również cieszą się ogromną popularnością. W tym roku po raz pierwszy pokazaliśmy Wam projekt, nad którym długo pracowaliśmy. To personalizowana lampka Lulijka, która skradła Wasze serca już od pierwszego zdjęcia, które ukazało się na Facebooku i Instagramie. Nasze produkty to w 100 % produkt polski. Jesteśmy dumni z tego, że ozdoby, które tworzymy mają unikatowy charakter – zostały zaprojektowane i stworzone przez nas od samego początku. Połączenie ramki na zdjęcie USG z ramką na sesję noworodkową to pierwszy taki zestaw jaki istnieje nie tylko na rynku polskim, ale i światowym, podobnie jest z pozostałymi ramkami: Miłością i Rodzinką, czy Lulijką. Nasze dekoracje wykonywane są z największą starannością przy zastosowaniu bezpiecznych materiałów, a co najważniejsze tworzone z pasją i miłością.

Niezmiernie nam miło, że doceniacie naszą pracę.

Cieszymy się, że możemy gościć w Waszych domach.

Dziękujemy.

Niepowtarzalne wzory

Wszystkie ramki i dekoracje zostały zaprojektowane i stworzone przez nas od samego początku, dzięki czemu mają unikatowy charakter.

Jakość połączona z pasją

Nasze ozdoby wykonywane są z największą starannością przy zastosowaniu bezpiecznych materiałów, a co najważniejsze tworzone z pasją i miłością.

Uznanie tysięcy klientów

Każdego dnia pokazujecie nam, że to co robimy ma sens. Dziękujemy, że staliście się częścią naszego świata i że możemy gościć w Waszych domach.

sprzedanych produktów

%

zadowolonych klientów

Lata na rynku